Select Page

Predstavnici Rotary Kluba Zagreb Dora-njegova predsjednica Dijana Juriša i buduća predsjednica Sanja Vukina te Marko Henč iz Rotary kluba Samobor darovali su biblioteci Opće bolnice Zabok zbirku knjiga i nekoliko desetaka multimedijalnih CD-a u vrijednosti 9 tisuća kuna.

Idejni začetnik akcije pod nazivom “Knjiga nas veže” je Rotary klub Zagreb Dora, kojem se pridružio Rotary klub Samobor. Klubovi prikupljaju beletristiku iz domaće i strane književnosti te daruju knjige potrebitim ustanovama. Na donaciji je u ime Opće bolnice Zabok zahvalio sanacijski upravitelj dr. Ivan Švajger koji je izrazio zadovoljstvo što fundus bolničke biblioteke neprestano raste, na zadovoljstvo svih pacijenata i zaposlenika.

Projekt “Knjiga nas veže” stalni je projekt Rotary kluba Zagreb Dora.